Líbí se mi něco jiného, než rodině!

18. července 2015 v 18:27 | Melissa |  Tagy atd.
Nedávno jsme seděla s rodinou u babičky a dědy. Nějak jsme si povídali, až došla řeč na tetování. Prostě je to jedna z věcí se kterou se s mamkou neshodneme. Ne, že bych ho chtěla, ale líbí se mi. Ukázala jsem ví fotku zpěváka, co se mi líbí jeho tetování, dobře ten zpěvák taky (Denis Stoff) a mamka hned říkala, že se jí to nelíbí a že má vlasy jako by dostal lepáka. Fajn, jí se líbit nemusí.
Pak jsem jí ukázale ještě jednoho (Andy Biersack) na toho mi pro změnu řekla, že vypadá jak holka. V tu chvíli jsme jí měla chuť něco říct, ale pak jsem radši nechala pusu zavřenou. A proč?
Přijde mi, že s mojí rodinou o tom nemá cenu diskutovat. Kluci, co se líbí mně se nikdy mamce (rodině) nelíbí a naopak. Připadám si, že do naší rodiny nezapadám. Ať už hudbou, co poslouchám, tak stylem oblékání, tak i kluky.
Kolikrát, když se takhle s mamkou bavím, tak mi řekne, že doufá, že nikoho takovýho jí nepřivedu, ale co když já chci? Co když se mi prostě tenhle styl líbí? Nikdy jsem jí přímo neřekla a ani neřeknu, protože to nechci řešit. Nerada se o tom bavím.
Pořád si říkám neřeš to. Takových kluků je stejně není moc a třeba mě nebudou nikdy ani chtít a bůh ví, co se stane za pár let. Třeba nakonec skončím s nějakým blonďatým koštětem (omlouvám se, jestli to nějaký taková kluk čte, což pochybuju) místo vysněného kluka s delšími tmavými vlasy.
Stačilo mi, když jsem jednou viděla fakt pěknýho kluka. Měl delší tmavě hnědé vlasy ve rtu piercing a tričko mé oblíbené kapely. Co víc si přát? :D Ne, to jenom mamka musí říct, že vypadal divně...jenom já na něm mohla nechat oči, že jo :D Prostě jsem asi divná taky a maminka i rodina se mají ještě na co těšit, protože pomalu a jistě začínám měnit i svůj styl oblékání a už teď slýchávám dost často, proč nosím pořád černou...je to moje věc, tak ať se do toho nepletou.
Mají prostě smůlu a budou to muset přijmout, že nejsem roztomilá holčička oblečená do růžové, mašliček a kytiček. Že jsem prostě jiná, že mám ráda jinej styl a jen tak se ho nevzdám. Neznamená to, že když se takhle oblékám, že se hned změním a už nebudu jako dřív. Přiznávám, změnila jsem se, ale kdo v mém věku ne. Kdo neobjevuje sám sebe?
Mám v plánu se i obarvit na tmavě hnědou. Šla bych i do černé, ale to by rodiče asi nerozdejchali a navíc si plánuju, že si nechám trochu vlasy narůst a udělám si ještě ombré do červena. Jen co jsem o tom začala mluvit vyslechla jsem si dalších pár proslovů o tom, že to není hezké. Mně je to ale jedno! Je to moje hlava a já to budu nosit.
Možná, že na pár lidí působím špatně a nechtějí mít se mnou nic společného, ale popravdě mi to ani nějak nevadí. Jsem spíš samotář nebo mi stačí mít pár přátel u kterých vím, že to jsou vážně přátelé a ne nějaká přetvářka.
Já se zase nebudu přetvařovat, jen pro to, aby ze mě měli ostatní radost. To ani náhodou. Budu taková jaké chci být :)


♥♥♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama