Co mi vadí na lidech?

27. července 2015 v 19:19 | Melissa |  Moje kecy
Co mi vadí na lidech?
Pfff...Toho je tolik, že si na všechno ani nevzpomenu, ale dokáže mě to vždycky hrozně vytočit a to jsou to z poloviny jen maličkosti. V tomto článku vám napíšu pár věcí, co mi vadí.

1) Falešnost - Nenávidim, když si někdo kraje na vaše největší kámoše a pak vás za rohem pomlouvá a vlastně vás nemá rád. Co nenávidím k tou je falešnej smích. Kolikrát mám chuť ho dotyčnému vymlátit z obličeje.

2) Uražení vzhledu - Za to bych vraždila. Nesnášim, když se mi někdo naváží do způsobu oblékání, malování, účesu... Říkám jim snad, že vypadaj jak barbie, nebo košťata? Ne, tak ať drží pusu. Nemůžu za to, že se mi líbí něco jiného, než jim. Fajn přiznám se, že taky sem tam řeknu, že se mi něco na někom nelíbí, ale to už musí být fakt extrém. Třeba nedávno, když jsem potkala holku, co měla nakreslený fakt mega černý obočí...To si pak jen říkám proč? Ale abych řekla tomu člověku, že je ho hnusný, to zas ne. Ať si to nosí, když se mu to líbí.

3) Tohle se klukům nelíbí! - Trochu to souvisí z bodem 2. Nedávno jsem četla jeden článek ve které se nějaká holka ptala na něco s piercingem. Pod tím se objevilo pár komentářů o tom, ať si to nedělá, že se to klukům nelíbí atd.
Každému se snad líbí něco jiného, ne? Tak proč by se nějakému klukovi nemohlo líbit, že má piercing. Mně osobně se líbí, když teda nemá člověk propíchanou půlku obličeje, ale třeba já hrozně toužím po kroužku nebo kamínku do nosu. Taky jsem si vyslechla od spolužáka, ať si to nedávám a bla bla bla, ale neznamená to, že když se to nelíbí jemu, tak ostatním taky ne. Neříkám, že se mi líbí každý, ale když se to někomu líbí, tak ať si to udělá. Je to jeho věc.
Četla jsem podobný článek i s tématem na barvení vlasů. Tam zas byl komentář, že je ta barva nepřirozená a že se to klukům nelíbí. To ať mi teda dotyčná vysvětlí, proč holky s modrou hlavou mají přítele.
Vlastně jsem na svém minulém blogu dostala taky moc ,,hezký" komentář, když jsem napsala, co bych na sobě chtěla změnit. Sakra lidi, každý může nosit co chce!

4) Házení lidí do jednoho pytle - Tohle mě nejvíc štve ve škole. Někdo něco udělá a odnesou to všichni. Jasně, říká se Všichni za jednoho, jeden za všechny, ale to by mělo podle mě platit jen u přátel a rodiny. Proč bych měla mít problémy, kvůli lidem, co nemám ráda.

5) Šikanování/posměch atd. - Tohle snad nenávidím ze všeho nejvíc! Myslím, že k tomu nemusím nic dodávat.

6) Srkání/popotahování - To bych vždycky vylítla z kůže. Nechápu, jak to někomu nemůže vadit!

7) Organizování MÉHO volného času, někým jiným -Tohle mě taky vždycky dokáže naštvat. Jasně, řekne, že jsem ještě dítě, ale sakra nejsem malá, tak bych si taky mohla dělat, co bych chtěla já a ne, že budu muset jít tam, protože tam přijde někdo, musím jet tak, protože rodiče chtějí... MĚ SE NIKDO NEZEPTÁ JESTLI CHCI a když jo, tak z poloviny případů jsem ta špatná já, protože jsem řekla svůj názor.

8) Lidi, co nečtou a smějí se těm co čtou - Tyhle lidi bych taky nejradši přetáhla něčím po hlavě. Ať si třeba nečtou, mně je to celkem jedno, ale ať si pak neotvírají hubu na ty co čtou a neříkají jim, jak jsou trapný a tak. Sama jsem se s tím setkala a měla jsem co dělat, abych nevybuchla.

9) Když na vás někdo čumí, protože vypadáte jinak - Hmmm a jsem zase u vzhledu, ale co no :D Hrozně mě štve, když jdu po ulici a někdo na mě kouká jako na šílence. Nestává se to tak často, ale jednou jsem si obarvila vlasy zeleno modrým tužidlem a to na mě čuměl snad každej. Já taky na ně nečum, když si vezmou něco, co k sobě nejde, nebo je to jiný a když koukám, tak nenápadně a ne, že jedu v autě a ještě se za tím člověkem otáčím!

10) Když mě někdo do něčeho nutí - Nepočítám do toho úklid a tak, ale prostě mi vadí, když mi někdo řekne: Kresli! Jdi do bazénu! Jdi jíst! Nevypadá to hrozně, ale když to zrovna dělat nechcete, protože jsem chtěli dělat něco jinýho, tak vám to na nervy poleze.

11) Když mi rodiče řeknou, ať ztlumím ten kravál - Hlavně, že táta si může pouštět písničky nahlas, jak chce a obou může televize taky řvát jak chtějí.

Tak to bude pro dnešek všechno. Jsem člověk, co je hodně výbušnej, takže mě dokáže naštvat i maličkost, i když to nikdy dokážu skrývat.

(Tohle je naprosto dokonalý!)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nicole Nicole | Web | 27. července 2015 v 19:25 | Reagovat

dobrý článok, ale u mňa je to prosté - ja neznášam ľudí celkovo! :D (samozrejme česť výnimkám) "Čím viac poznám ľudí, tým radšej mám zvieratá"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama