Neměla jsem kluka, tak jsem trapná!

22. června 2015 v 14:54 | Melissa |  Moje kecy
Všichni o mě tvrdí, že jsem divná, protože jsem neměla kluka. Chápu, že v mém věku si spousta lidí někoho najde, ale já nikoho za každou cenu nechci. Proč bych měla s někým chodit, jenom pro to, abych nebyla divná? Já si radši počkám.
Štve mě, když se mi ostatní kvůli tomu smějí. Bude to asi i tím, že o moc klucích neřeknu, že jsou hezký, ale to neznamená, že se ty nemyslím. Jenom mi třeba není příjemné, před někým o tom mluvit. Kvůli své ,,úžasné" třídě se bojím výsměchu, tak radši nic neříkám a co se týče rodiny, tak je to to samé. Když jsme byla mladší a i teď, tak si ze mě kvůli tomu utahovali a já se teď bojím něco říct.
A to, že nemám zájem o kluky také není pravda. Potkala jsme už pár kluků, co mi byli hodně sympatičtí, ale bohužel jsem je viděla třeba jenom jednou a už jsem je nemohla lépe poznat.
Za další, nestojím o žádná blbečky co si myslí o sobě, jak jsou dokonalý (omlouvám se), ale já prostě na tyhle frajírky nejsem. Vždycky mě můžou naštvat ty jejich kecy o tom, jak jsou úžasný, kolik měli holek a kdy a kde se ožrali nebo zhulili. Mě osobně kluk tímhle kluk odradí. Neříkám, že nemohl s někým chodit nebo se napít, ale nemusí o tom vyprávět na každém kroku. A co se týče kouření, jak už cigaret nebo trávy, tak to mi vadí. Jsem proti kouření a smrdí mi to. Nevím jestli bych někdy dokázala chodit s klukem, co kouří.
Teď si asi říkáte, že jsem namyšlená kráva, co si nikdy nikoho nenajde. Fajn beru to, ale já nebudu chodit s každým koho potkám, jenom protože projevil zájem. Neříkám, že se mi to stává. Naopak. Okolí o mě zájem nejeví a mě to nevadí. Já si ráda počkám, až půjdu na střední, protože taky mě stejně všichni znají jako holku, co nikdy kluka mít nebude, tak je při tom s radostí nechám, ať si mají o čem povídat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama