Každému se líbí jiná hudba

21. června 2015 v 21:35 | Melissa |  Moje kecy
Nenávidím, když někdo někoho uráží, kvůli hudbě, co poslouchá! Je to každého věc a každému se líbí něco jiného. Stejně tak nenávidím, když mě někdo nutí poslouchat něco, co nechci. Teď to trochu vysvětlím.
Dřív jsem poslouchala hodně pop a podobné styly. Ještě dřív jsem poslouchala Hannah Montanu a Ewu Farnou. Byla jsem malá beru to, i když na období Montany nerada vzpomínám, protože to bylo hrozný. Nejradši bych na to zapomněla, ale co se dá dělat. Tím nechci někoho urazit, ale prostě se mi to odcizilo a nechápu, jak se mi to mohlo líbit. Po nějaké době jsem přela na ten pop a u něho jsem zůstala do nedávna. Už to bude, ale tři čtvrtě roku, co jsem úplně změnila svůj hudební vkus a nelituju toho. Jediné, co mě naštvalo, byly některé reakce mého okolí. Když se mě někdo zeptal, co poslouchám a já mu to řekne a on se začal divit a říkat, že by to do mě neřekl a že by čekal, že poslouchám Lady Gaga (Nic proti ní, taky se mi od ní něco líbí). To jsem měla někdy pořádnou chuť ho pořádně nakopnout a říct mu, že si můžu poslouchat co chci a pokud si nevšiml, tak jsem vyrostla a nebudu pořád poslouchat to samé.
Po nějaké době to už všichni věděli, ale pak začali kecy o tom, že ze mě bude metalák a další podobné kecy. A co jim je do toho? Fajn, řeknu to jednou, dvakrát ze srandy, ale říkat to pořád je fakt trapný. No a, tak poslouchám tvrdší hudbu a oblékám se do tmavých barev. Jestli s tím má někdo problém, tak ať si mě nevšímá.
Stejně tak mě štve, když někdo nadává někomu, že poslouchá 1D a JB. Já osobně proti 1D nic nemám. Ať si je poslouchají, ti co se jim to líbí, ale ať mi to necpou. Štvou mě ty jejich velké fanynky, co nemluví o ničem jiném. To jsem schopná je někam poslat. Neříkám, že nemluvím o svých oblíbených zpěvácích, ale mluvím s tím s lidmi, které to zajímá. S JB už je to horší, protože toho ráda nemám (omlouvám se fanouškům). Přijde mi jako rozmazlenej pitomeček, kterýmu všechno projde. Ať si dělá hudbu jakou chce a ať si ho poslouchá, kdo chce, ale já ho nemám ráda jako člověka, ne kvůli hudbě.
Každého je věc, co poslouchá a my by jsme to měli respektovat a ne si z toho člověka utahovat!
Ještě se pozastavím nad tím, když mi někdo cpe hudbu, co nemám ráda. Chápu, že ne každému se líbí to, co mně. Proto si pouštím písničky do sluchátek, abych s tím neotravovala ostatní.
Když si, ale pak nějak blb pustí písničky na hlas....třeba o hodinu výtvarky, tak mě to vždycky děsně vytočí. Otravuje s tím všechny okolo a je mu to jedno. Vždycky jsem ticho a neříkám, že jsou to hrozný písničky. Pak náhodou pustím o hudebku písničku já a pár lidí má plnou hubu keců a tom, jak je to hrozný a že se to nedá poslouchat. Sakra, tak co to je? Oni si můžou pouštět něco, co co nemůžou vystát ostatní, ale pak když náhodou pustí někdo něco, co se jim nelíbí, tak budou mít kecy? Ne, tyhle lidi mě fakt serou a vždycky budou. Proto já radši zůstanu u svých milovaných sluchátek se svojí milovanou hudbou.
Proto prosím nesuďte lidi podle toho, co poslouchají a necpěte jim něco, co se jim nelíbí. Ze své vlastní zkušenosti vím, že to není zrovna příjemný a kolikrát z toho bolí hlava.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama