Jsem taková?

21. června 2015 v 20:49 | Melissa |  Moje kecy
Někdy se zamýšlím nad tím, jak na lidi působím. Jednou mi kamarádka řekla, že na lidi, co naznám působím spíš odtažitě a já jí chápu, i když to nedělám schválně. Ráda trávím čas s přáteli, ale těžko se seznamuji a začínám rozhovor s lidmi, co neznám. Jsem radši, když začnou oni, ale to se taky moc často nestává. Pokud oni také neprojeví zájem, tak já to prostě nezvládnu už vůbec.
Kolikrát jsme přemýšlela, že za to může i to, jak se oblékám. Že by lidem vadilo hodně černé a tmavé barvy? Že se neoblékám do barevných hadříků, jako většina holek? Já to sama posoudit nemůžu, protože toho si nevšímám. Je mi jedno jestli se ta holka obléká do růžové nebo do modré, jestli kluk nosí fialovou nebo žlutou. Mě zajímá, jak se chovají. Nemusí to být ke mně, ale třeba i k jiným lidem.
Někdy taky přemýšlím jestli to nebude tím jak se tvářím. Poslední dobou mám spíš špatnou náladu. Ne, že bych byla zlá nebo tak něco, ale prostě jsme smutná. Ani pořádně nevím proč, ale je to tak. Přitom, když trávím čas s lidmi, co znám, tak se směju pořád.
Vážně závidím lidem, co se seznamují snadno. Také bych to chtěla umět. Pak když někam jedu a nedokážu se moc bavit s ostatními, tak je to nuda. Musím na tom zapracovat, protože mě čeká střední škola a nechci tam být za necitu, nespolečenskou a ne-li namyšlenou holku, co nikoho nepotřebuje.
Chci začít nový život s novými lidmi a se svým pravým já, které teď držím hluboko v sobě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama