Červen 2015

Neměla jsem kluka, tak jsem trapná!

22. června 2015 v 14:54 | Melissa |  Moje kecy
Všichni o mě tvrdí, že jsem divná, protože jsem neměla kluka. Chápu, že v mém věku si spousta lidí někoho najde, ale já nikoho za každou cenu nechci. Proč bych měla s někým chodit, jenom pro to, abych nebyla divná? Já si radši počkám.
Štve mě, když se mi ostatní kvůli tomu smějí. Bude to asi i tím, že o moc klucích neřeknu, že jsou hezký, ale to neznamená, že se ty nemyslím. Jenom mi třeba není příjemné, před někým o tom mluvit. Kvůli své ,,úžasné" třídě se bojím výsměchu, tak radši nic neříkám a co se týče rodiny, tak je to to samé. Když jsme byla mladší a i teď, tak si ze mě kvůli tomu utahovali a já se teď bojím něco říct.
A to, že nemám zájem o kluky také není pravda. Potkala jsme už pár kluků, co mi byli hodně sympatičtí, ale bohužel jsem je viděla třeba jenom jednou a už jsem je nemohla lépe poznat.
Za další, nestojím o žádná blbečky co si myslí o sobě, jak jsou dokonalý (omlouvám se), ale já prostě na tyhle frajírky nejsem. Vždycky mě můžou naštvat ty jejich kecy o tom, jak jsou úžasný, kolik měli holek a kdy a kde se ožrali nebo zhulili. Mě osobně kluk tímhle kluk odradí. Neříkám, že nemohl s někým chodit nebo se napít, ale nemusí o tom vyprávět na každém kroku. A co se týče kouření, jak už cigaret nebo trávy, tak to mi vadí. Jsem proti kouření a smrdí mi to. Nevím jestli bych někdy dokázala chodit s klukem, co kouří.
Teď si asi říkáte, že jsem namyšlená kráva, co si nikdy nikoho nenajde. Fajn beru to, ale já nebudu chodit s každým koho potkám, jenom protože projevil zájem. Neříkám, že se mi to stává. Naopak. Okolí o mě zájem nejeví a mě to nevadí. Já si ráda počkám, až půjdu na střední, protože taky mě stejně všichni znají jako holku, co nikdy kluka mít nebude, tak je při tom s radostí nechám, ať si mají o čem povídat.

Každému se líbí jiná hudba

21. června 2015 v 21:35 | Melissa |  Moje kecy
Nenávidím, když někdo někoho uráží, kvůli hudbě, co poslouchá! Je to každého věc a každému se líbí něco jiného. Stejně tak nenávidím, když mě někdo nutí poslouchat něco, co nechci. Teď to trochu vysvětlím.
Dřív jsem poslouchala hodně pop a podobné styly. Ještě dřív jsem poslouchala Hannah Montanu a Ewu Farnou. Byla jsem malá beru to, i když na období Montany nerada vzpomínám, protože to bylo hrozný. Nejradši bych na to zapomněla, ale co se dá dělat. Tím nechci někoho urazit, ale prostě se mi to odcizilo a nechápu, jak se mi to mohlo líbit. Po nějaké době jsem přela na ten pop a u něho jsem zůstala do nedávna. Už to bude, ale tři čtvrtě roku, co jsem úplně změnila svůj hudební vkus a nelituju toho. Jediné, co mě naštvalo, byly některé reakce mého okolí. Když se mě někdo zeptal, co poslouchám a já mu to řekne a on se začal divit a říkat, že by to do mě neřekl a že by čekal, že poslouchám Lady Gaga (Nic proti ní, taky se mi od ní něco líbí). To jsem měla někdy pořádnou chuť ho pořádně nakopnout a říct mu, že si můžu poslouchat co chci a pokud si nevšiml, tak jsem vyrostla a nebudu pořád poslouchat to samé.
Po nějaké době to už všichni věděli, ale pak začali kecy o tom, že ze mě bude metalák a další podobné kecy. A co jim je do toho? Fajn, řeknu to jednou, dvakrát ze srandy, ale říkat to pořád je fakt trapný. No a, tak poslouchám tvrdší hudbu a oblékám se do tmavých barev. Jestli s tím má někdo problém, tak ať si mě nevšímá.
Stejně tak mě štve, když někdo nadává někomu, že poslouchá 1D a JB. Já osobně proti 1D nic nemám. Ať si je poslouchají, ti co se jim to líbí, ale ať mi to necpou. Štvou mě ty jejich velké fanynky, co nemluví o ničem jiném. To jsem schopná je někam poslat. Neříkám, že nemluvím o svých oblíbených zpěvácích, ale mluvím s tím s lidmi, které to zajímá. S JB už je to horší, protože toho ráda nemám (omlouvám se fanouškům). Přijde mi jako rozmazlenej pitomeček, kterýmu všechno projde. Ať si dělá hudbu jakou chce a ať si ho poslouchá, kdo chce, ale já ho nemám ráda jako člověka, ne kvůli hudbě.
Každého je věc, co poslouchá a my by jsme to měli respektovat a ne si z toho člověka utahovat!
Ještě se pozastavím nad tím, když mi někdo cpe hudbu, co nemám ráda. Chápu, že ne každému se líbí to, co mně. Proto si pouštím písničky do sluchátek, abych s tím neotravovala ostatní.
Když si, ale pak nějak blb pustí písničky na hlas....třeba o hodinu výtvarky, tak mě to vždycky děsně vytočí. Otravuje s tím všechny okolo a je mu to jedno. Vždycky jsem ticho a neříkám, že jsou to hrozný písničky. Pak náhodou pustím o hudebku písničku já a pár lidí má plnou hubu keců a tom, jak je to hrozný a že se to nedá poslouchat. Sakra, tak co to je? Oni si můžou pouštět něco, co co nemůžou vystát ostatní, ale pak když náhodou pustí někdo něco, co se jim nelíbí, tak budou mít kecy? Ne, tyhle lidi mě fakt serou a vždycky budou. Proto já radši zůstanu u svých milovaných sluchátek se svojí milovanou hudbou.
Proto prosím nesuďte lidi podle toho, co poslouchají a necpěte jim něco, co se jim nelíbí. Ze své vlastní zkušenosti vím, že to není zrovna příjemný a kolikrát z toho bolí hlava.

Jsem taková?

21. června 2015 v 20:49 | Melissa |  Moje kecy
Někdy se zamýšlím nad tím, jak na lidi působím. Jednou mi kamarádka řekla, že na lidi, co naznám působím spíš odtažitě a já jí chápu, i když to nedělám schválně. Ráda trávím čas s přáteli, ale těžko se seznamuji a začínám rozhovor s lidmi, co neznám. Jsem radši, když začnou oni, ale to se taky moc často nestává. Pokud oni také neprojeví zájem, tak já to prostě nezvládnu už vůbec.
Kolikrát jsme přemýšlela, že za to může i to, jak se oblékám. Že by lidem vadilo hodně černé a tmavé barvy? Že se neoblékám do barevných hadříků, jako většina holek? Já to sama posoudit nemůžu, protože toho si nevšímám. Je mi jedno jestli se ta holka obléká do růžové nebo do modré, jestli kluk nosí fialovou nebo žlutou. Mě zajímá, jak se chovají. Nemusí to být ke mně, ale třeba i k jiným lidem.
Někdy taky přemýšlím jestli to nebude tím jak se tvářím. Poslední dobou mám spíš špatnou náladu. Ne, že bych byla zlá nebo tak něco, ale prostě jsme smutná. Ani pořádně nevím proč, ale je to tak. Přitom, když trávím čas s lidmi, co znám, tak se směju pořád.
Vážně závidím lidem, co se seznamují snadno. Také bych to chtěla umět. Pak když někam jedu a nedokážu se moc bavit s ostatními, tak je to nuda. Musím na tom zapracovat, protože mě čeká střední škola a nechci tam být za necitu, nespolečenskou a ne-li namyšlenou holku, co nikoho nepotřebuje.
Chci začít nový život s novými lidmi a se svým pravým já, které teď držím hluboko v sobě.

20 faktů o mně

16. června 2015 v 21:36 | Melissa |  Tagy atd.
Pro začátek bych vám tu napsala 20 faktů o mně.

1. Moje nejoblíbenější barvy jsou madrá a černá.
2. Hrozně se podceňuji, ale pracuju na tom abych to nedělala.
3. Je mi 15 let.
4. Jsem stydlivá.
5. Před lidmi, co dobře znám jsem hodně bláznivá.
6. Nikdy jsem neměla přítele a nestydím se za to.
7. Chtěla bych nějak přispět na útulek nebo do dětského domova.
8. Chtěla bych bydlet v Praze.
9. Chtěla bych mít práci, co by mě bavila.
10. Nesnáším lidi, co si hrají na něco, co nejsou.
11. Nemám ráda, když někdo kouří.
12. Lidé mě neznají doopravdy. Jen přátele, které mám ráda.
13. Jednou bych se chtěla dostat na koncerty svých oblíbených kapel.
14. Nesnáším Justina Biebera. Není to kvůli jeho hudbě, která se mi nelíbí tak i tak, ale hlavně kvůli jeho chování.
15. Vadí mi, když se někdo neumí chovat.
16. Nejím houby a kmín.
17. Ráda čtu, píšu a kreslím.
18. Nenávidím, když o mně říká někdo něco, co není pravda.
19. Jednou bych chtěla napsat knížku.
20. Miluju hokej.

Vítejte

16. června 2015 v 21:18 | Melissa
Ahoj, vítejte na mém novém blogu. Chtěla bych na tento blog především psát svoje názory a sem tam něco o mně. Možná se tu objeví i něco jiného, ale to se ještě uvidí. Poslední dobou mám nutkání říct někomu svůj názor, tak snad mi to blog umožní. Články nebudou pravidelně. Budou vždy, když budu mít nějaký nápad.